Wafa Sultan vanavond: getuige in Wildersproces
In EenVandaag een exclusief interview met dr. Wafa Sultan, een Syrische psychiater, is een bekend islam-criticus. Zij is een van de drie getuigen in het proces Wilders en was in Nederland om gehoord te worden door de Rechter Commissaris. Wat vindt Sultan van het proces tegen Geert Wilders?
Sultan, een Syrische psychiater, werd wereldberoemd door haar hevige optreden in een uitzending van Al Jazeera, waar ze fel van leer trok tegen een moslimgeestelijke.
Het filmpje werd meer dan een miljoen keer bekeken op YouTube en maakte haar beroemd en berucht. In 2006 werd zij door Times Magazine uitgeroepen tot een van de 100 meest invloedrijke mensen ter wereld. Wafa woont in Los Angeles en is een veel gevraagd spreker. Ze wordt ernstig bedreigd door haar tegenstanders.
Wafa Sultan laat zich niet de kaas van het brood eten door islamapologeten en tolerantiefundamentalisten. Ik zal deze keer mijn wekker instellen, anders vergeet ik weer de tv aan te zetten. Ik ben heel benieuwd wat ze te zeggen heeft.
