Jurianus schreef:Ik dacht dat Atheisten zo vrolijk en enthousiast in het leven staan? Als ik hier rondkijk en nu uw Pol ook weer dan zie ik dat het enkel gaat om religiebashen. Nou vrolijke zeg die Atheistische gemeente. Dan ben ik blij dat ik op zondag met bandje en paar honderd mensen sta te zingen in de kerk.
Ieder zijn meug , jouw idee van enthousiasme is waarschijnlijk toch net iets anders dan dat van ons . Mensen die nogal onzeker in het leven staan hebben een hoop aandacht en bevestiging van anderen nodig , dat hebben we geen last van dus het is allemaal wat ingetogener . Ik voel me ook niet zo snel aangesproken daar heb jij ook nogal last van , daarbij vragen de meeste religies er ook wel om om gebasht te worden .
Jij biedt jezelf aan en loopt te zeuren als je daar commentaar op krijgt , eigenlijk moet je niet zo zeuren, get a life . En je moet ophouden met trollen . En de term atheistische gemeente is het domst wat ik tot nu toe uit de mond van een gristen gehoord heb , dan heb je er toch werkelijk heel erg weinig kaas van gegeten .
Ik vind die meikevers geweldig , kevers en torren zijn sowieso mijn vrienden . Ik heb wel eens horen zeggen door een entomoloog dat als als er een schepper zou zijn geweest hij /zij er wel een hele grote voorliefde voor gehad moet hebben want de variatie in soorten is wereldwijd enorm Ze vormen de grootste orde van de insecten .Er zijn nog veel soorten niet beschreven , maar tot nu toe zijn er zo'n 300.000 tot 500.000 soorten beschreven en er zijn er vast nog veel meer, 40% van de insecten denkt men. In Nederland en België alleen al 4000 soorten en de rest van Europa zo'n 20.000 soorten vind ik nogal wat.
Dat kom je toch niet allemaal te weten met gevouwen handjes en zingend op zondag .
Enthousiast ten aanzien van kevers dacht het wel , wordt daar ooit naar gevraagd door christenen, dacht het niet . Die vragen eigenlijk nooit werkelijk naar wat atheïsten nu boeit of wat atheïst zijn eigenlijk inhoudt , maar zijn voornamelijk gepreoccupeerd met hun geloof .
IK dacht trouwens dat dat je motivatie was Jurianus , je was toch nieuwsgierig naar ongelovigen en je had toch zoveel respect en liefde en normen en waarden , waarom merken we daar zo weinig van . Of is het alleen maar op voorwaarden gebaseerd, jouw voorwaarden ?
Sorry Icesurfer dat ik nu je topic kaap , maar ik krijg hier werkelijk een punthoofd van .
Waarom eindigen veel van die latiniseringen op anus . Ik krijg het nu ook niet meer uit mijn hoofd .