Ik moet eigenlijk de boel uitdoen, maar ik zet de link even hier, kan ik morgen verder kijken.
http://www.guitarmasterclass.net/video- ... ons_0.html
Misschien vind nog iemand het leuk, het zijn heel veel verschillende stijlen.
| home | forum | zoek | contact | artikelen | |
Els schreef:Ik moet eigenlijk naar bed, maar ik loop net tegen een leuke website, een gitaarles site. Kun je online gitaar leren spelen. Je moet je wel aanmelden, maar je kan fragmenten van de deelnemers bekijken. Je hebt dan een les, filmt jezelf terwijl je het speelt en kan hem dan uploaden, om te worden beoordeeld.
Ik moet eigenlijk de boel uitdoen, maar ik zet de link even hier, kan ik morgen verder kijken.![]()
http://www.guitarmasterclass.net/video- ... ons_0.html
Misschien vind nog iemand het leuk, het zijn heel veel verschillende stijlen.

Hans schreef:die net van het conservatorium komen moeten nog rijpen op wat uitzonderlijke na die die rijping al vanuit de baarmoeder hebben meegekregen
Hans schreef:Het "rationele" kan geleerd worden , al het andere moet je toch jezelf eigen maken
Els schreef:Hans schreef:Het "rationele" kan geleerd worden , al het andere moet je toch jezelf eigen maken
Dat klopt zeker, maar dat is toch wel jammer. In andere tradities wordt het soms vanaf het begin al doorgegeven. Kijk bijvoorbeeld naar al die oost-Europese straatmuzikanten die op het moment over in Amsterdam te zien zijn. (Nou ja, die zie je dus alleen als je in Amsterdam woont.)
Die hebben een hele virtuoze stijl van spelen, en dat leren ze jonge kinderen al aan. Terwijl we hier beginnen met kinderlijke deuntjes die je op een slaapverwekkende manier moet spelen.
Misschien is het een kwestie van het op een interessantere manier voorspelen, kinderen doen dat wel na.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast