http://www.nieuwsblad.be/article/detail ... 100708_038'Naakt meisje' is kunstfoto uit Canvascollectie, de nationale tv-zender van België.
Iedereen die op de link klikt heeft nu het naakte meisje op zijn computer staan (in de map 'tijdelijke internetbestanden), en kan zich in grote problemen wanen als hij eens wordt opgepakt door de boeren die onderzoek doen naar je surfgedrag en de herkomst van verdachte plaatjes. Ontelbare Belgen zullen dit meisje wel al op hun computer hebben, als ze tenminste wel eens naar een kunstwebsite kijken.
De foto heet 'La Douche II' en is een werk van fotografe Laura Baudoux. De foto verscheen op de website cobra.be in februari van dit jaar in het kader van 'De Canvas collectie - La collection RTBF', een kunstwedstrijd voor amateurkunstenaars. Dat meldt de VRT in een persbericht.
Kunst is nou eenmaal ook niet meer wat het geweest is. Je kan een kunstenaar gewoon niet meer onderscheiden van een pedo.