Ik wilde al een hele reeks kritische opmerkingen maken, maar bij de fietsbelasting haak ik defenitief af.
Anyway... militaire dienst vanaf 16? Wat zit daar voor overweging achter? Dat 16-jarige jongetjes nog plooibaarder zijn en beter in de propaganda trappen, zodat ze zich makkelijker de dood in laten jagen dan al wat ouderen?
Doodstraf en wapenvergunning dient ook geen enkel heil, net zo min als de verhoging van de maximumsnelheid op autowegen.
Wat 'niet links en niet rechts' betreft, volgens mij is het tegeljik een liberaal en antiliberaal stuk geworden. Het woord 'liberaal' wordt graag ingezet om met gebruikmaking van het begrip 'vrijheid' de mogelijkheden voor de rijksten onbegrensd te maken om zich nog verder te verrijken over de ruggen van anderen.
Daar moet ik bijvoorbeeld aan denken bij het afschaffen van landbouwsubsidies. Het subsidiesysteem op zich kun je misschien opnieuw overdenken, maar landbouw is niet rendabel zolang de inkomens in deze sector te laag zijn. Prijzen verhogen helpt niet, want dan wordt dankzij de vrijhandel uitgeweken naar import van levensmiddelen uit het buitenland, dus dan valt de hele landbouwsector hier volledig weg.
Het beste middel is volgens mij geld te onttrekken aan sectoren waar traditioneel teveel geld circuleert, en dit te stoppen in de primaire sectoren en noodzakelijke beroepen waar niet makkelijk geld mee te 'verdienen' valt, zodat de beroepen in die sectoren ook aantrekkelijk worden.
Het uitgangspunt is daarbij natuurlijk dat je het belangrijk vindt dat die sectoren in Nederland blijven bestaan.
uit beginselbeschrijving schreef:Nog nooit is er een politieke partij geweest die werkelijk opkomt voor de belangen van het volk, anders dan voorgekauwde flauwekul vanuit het socialistische kamp met hun vooringenomen aan het communisme gerelateerde wetenswaardigheden waar slechts een klein deel van de maatschappij werkelijk wat aan had.
Geef ik toe, libertijnse zelfverrijkers die zichzelf onder het mom van 'vrijheid' tot internationale monopolist willen opwerken, hebben niets aan de flauwekul van de Socialistische Partij.
Ik begrijp dat de Satanistische Partij wel iets voor deze mensen wil doen, en tegelijk de belangen van zelfstandigen en het milieu op het oog heeft?
Natuurlijk wel een goed idee om de ergernis voor religieuze betutteling eens duidelijk in partijstandpunten verhelderd te zien.