Misvatting oerknal.

Moet wetenschap altijd exact zijn? Gaat god of een schepper samen met wetenschap?

Misvatting oerknal.

Berichtdoor Haddock » ma feb 16, 2009 9:29 pm

Een topic sluiten bij gebrek aan weerwoord en tussen neus en lippen nog even zeggen dat krautio een thema voldoende heeft toegelicht, natuurlijk volgens je eigen definitie,vind ik echt een zeer zwak argument en duidt op onvermogen zaken in een ander licht te durven bekijken als de gangbare en gewenste.
Hoe je tegen de oerknal aankijkt hangt ook maar af van een mainstreammening dat is wat ik ermee wil zeggen beste ELs en dat we afhankelijk zijn van een sociaal Darwinisme kan je ontkennen tot in den treure,er wordt zoveel ontkend om het geloof in iets hoog te houden vanuit een profijtdenken..Al die meningen worden vanuit belangen verdedigd of ze juist zijn of niet,vroeger of later worden ze weerlegd.
Ongeloofelijk hoe hier cencuur gehanteerd wordt met het argument dat iets niet on topic is, of niet wetenschappelijk bewezen vanuit groepsconsens..
Jullie babbelen enkel een vage algemeen aanvaarde zogenaamde wetenschappelijke opinie na die niet vastligt en jullie oefenen die uit als een soort denkdwang..Geisoleerde feiten bekijken en daarmee waarheden prediken is simpel en wordt misbruikt om af te leiden van het fenomenale geheel.

Mager kritisch denkvermogen.
Haddock
 
Berichten: 881
Geregistreerd: zo aug 03, 2008 12:39 pm

Berichtdoor Els » di feb 17, 2009 1:51 am

Haddock, het ging al twee pagina's lang niet meer over de oerknal, het ging weer richting onobjectieve wetenschap of zo'n thema dat allang is uitgekauwd.
Bovendien was het onderwerp niet de oerknal, maar de alternatieve theorie van Fahr.
En nu begin je weer over hetzelfde, er zal wel nooit een einde aan komen. Deze thread wordt in elk geval gesloten, er zijn nog oude threads waar je je ei kwijt kan. Ik ben er in elk geval klaar mee, zoals ik je eerder heb laten zien.
Els
Site Admin
 
Berichten: 3705
Geregistreerd: do apr 13, 2006 10:56 pm
Woonplaats: Amsterdam
Levensbeschouwing: Atheist, anarchist, materialist, anti-neoliberaal


Keer terug naar wetenschap en geloof



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast