Pagina 1 van 1

Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: di jan 05, 2010 4:09 pm
door Icesurfer
http://www.nu.nl/binnenland/2155527/sta ... alist.html

http://www.hpdetijd.nl/archive/2010-01- ... bij-de-pvv

Günter Wallraff ? op hpdetijd.nl... schreef:Klasse! Undercoverjournalistiek levert vaak diepgaande inzichten op.
Günter Wallraff opereert al jaren op deze wijze in Duitsland en heeft
daarmee heel wat beerputten opengehaald.
Günter Wallraff (URL) - 05-01-’10 14:41


URL = http://www.guenter-wallraff.com/

.

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: di jan 05, 2010 11:23 pm
door Els
Oh, is Geert Wilders gratis in het nieuws, mooi meegenomen. En meteen publiciteit voor HP/De Tijd. Zo helpen ze elkaar in donkere dagen.
Als het echt een stuk van niveau is wil ik het wel lezen eigenlijk, maar ik twijfel er aan. Wel jammer dat ik Nova heb gemist. Anderzijds, ik weet wel wat voor partij het is, dus waarom zou ik het lezen?

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: wo jan 06, 2010 9:25 am
door Icesurfer
Els schreef:Oh, is Geert Wilders gratis in het nieuws, mooi meegenomen. En meteen publiciteit voor HP/De Tijd. Zo helpen ze elkaar in donkere dagen.
Als het echt een stuk van niveau is wil ik het wel lezen eigenlijk, maar ik twijfel er aan. Wel jammer dat ik Nova heb gemist. Anderzijds, ik weet wel wat voor partij het is, dus waarom zou ik het lezen?


Kun je toch uitzendinggemist bekijken. Dat is geen excuus meer tegenwoordig. :)
Overigens wel grappige reacties ertussen op dat hp-blog.
Zoals deze m.b.t. Nova vermoed ik:

Bron: http://www.hpdetijd.nl/archive/2010-01- ... bij-de-pvv
Ik moest vanavond wel lachen toen Custers, een regelrechte neonazi,
Wilders een zionist en islambasher noemde.
Joep - 05-01-’10 21:51


:hihi: :bigsmile:

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: wo jan 06, 2010 12:43 pm
door Els
Maar dan moet ik weer op zoek, en ik ben bang dat ik alleen mijn tijd bederf voor mensen die aandacht willen voor zichzelf.

Heb jij Nova wel gezien? Had die journalisten nog interessante dingen te zeggen over Wilders en de PVV? Volgens mij is de PVV een redelijk open partij. Veel mensen stemmen op hem terwijl ze het absoluut niet met hem eens zijn, alleen maar omdat geen enkele andere partij problemen met moslims bespreekbaar wil maken of wil oplossen.

Ik moet bekennen dat ik die Custers niet ken. Het zal wel zo'n type zijn dat ik vloeiend weet te vermijden, er zijn heel veel bekende of beroemde narcisten die ik niet ken.

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: wo jan 06, 2010 1:46 pm
door Icesurfer
Nee, Els ik kan het niet (meer) bekijken omdat ik
door de nieuwe software Silverliner op die site excluded ben. :(
Mijn mediaplayer speelt die videostreams op die site niet (meer) af.
En wanneer ik Silverliner download, funktioneert het ook niet.

Jouw haat op de Islam lijkt zo groot ze zijn dat je
sympathie voor Wilders hebt, en daarbij vergeet je m.i.
dat Wilders geestelijke brandstichter is, geen brandweerman.
Ik denk zo over Wilders en zijn PVV.

gisteren viel het mij weer eens op hoe iemand als Wilders bezig is,
haat en verdeeldheid onder verschillende religies, nationaliteiten
en politiek andersdenkenden te zaaien.
Hij presenteert zich als fel-pro-Joods,
hoewel hij de religie niet aanhangt en ook,
zo ver ik weet niet? van (gedeeltelijk) Joodse afstamming is.
Wilders en zijn PVV worden wel vaker met Hiltler en de NSDAP
vergeleken, dat is niets nieuws.
Maar gisteren dacht ik aan vergelijk met Milošević van voormalig
Joegoslavie. Hij heeft ook haat op b.v. Moslims en de verschillende
bevolkingsgroepen tot burgeroorlog opgehitst.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Slobodan_Milošević

In Duitsland zou Wilders al lang veroordeeld zijn wegens
" Volksverhetzung ". In Nederland hebben ze nog steeds niet
voldoende in de gaten dat hij m.i. geestelijk brandstichter is.
http://de.wikipedia.org/wiki/Volksverhetzung
Zijn de rellen in Culemborg de storm die gaat opkomen van
rassen- religieuze- politieke- rellen? in Nederland.
http://www.nu.nl/binnenland/2154900/mob ... mborg.html
http://www.nu.nl/binnenland/2154794/opn ... mborg.html

Kan haat tussen links en rechts ontaarden in Italiaanse toestanden ?
http://www.hpdetijd.nl/archive/2010-01- ... bij-de-pvv

Maakt Wilders niet op kosten van Joden politiek ?
Gebruikt hij Joden daarvoor ?
Laten de Joden zich hiervoor gebruiken ?
Zitten er weer? ontwikkelingen aan te komen,
om de Joden als 'historische' zondenbokken te misbruiken ?

Ja, hoopvolle andere Joodse geluiden van vroeger en nu.

Een van de boeken die ik net lees en mij diep beweegt.
Het Dagboek van Anne Frank.

Bron quote: http://www.forumforfree.com/viewtopic.p ... nieuwekerk
Een Ander Joods Geluid roept iedereen op om dinsdag 4 maart mee te doen aan een manifestatie op de Dam in Amsterdam tegen het bloedbad dat door Israël is aangericht in de Gazastrook. Geen woorden maar daden! Wij roepen de Nederlandse politiek op te stoppen met zwijgen en in actie te komen tegen het Israëlisch beleid dat weer de wapenen kiest boven diplomatie.



Een Ander Joods Geluid is woedend over het optreden van Israël, en is ook ontzet over de zoveelste Israëlische strafexpeditie en over de stuitende uitlatingen van de Israëlische onderminister van Defensie Matan Vilnai die de Palestijnen een slachting in het vooruitzicht stelde naar model van de Shoa. In de afgelopen dagen zijn er meer dan 100 Palestijnen gedood door het Israëlische leger.

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: wo jan 06, 2010 1:49 pm
door Els
Ik heb helemaal geen sympathie voor Wilders, met 'redelijk open' bedoel ik alleen dat ze duidelijk zijn over hun bedoelingen. Er is dus wat mij betreft geen undercover journaliste voor nodig. Ik kan me dus niet voorstellen dat die journaliste iets zal onthullen wat ik nog niet wist.

Ik 'haat' de islam ook niet, maar ik vind het wel een verwerpelijk inhumaan, theocratisch-fascistisch systeem, dat nodig eens ontmaskerd moet worden voor wat het is.

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: wo jan 20, 2010 8:16 am
door Icesurfer

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: wo jan 20, 2010 11:21 am
door Raúl
Zoals ik het zie is de hele kamer behalve PVV niets anders aan het doen dan een beetje aanklooien, en benoemt de PVV tenminste nog de problemen, doch daar houdt het dan ook op want met oplossingen komen ze vrijwel nooit. Wilders' aanhang is groot en hij weet wel vrij aardig wat er speelt onder het volk. Maar uiteindelijk blijft die hele kamer natuurlijk één pot nat. En waar het publiek de protestpartij wilders ziet wordt in de kamer zelf steeds gematigder gesproken en is er soms zelfs samenwerking met andere partijen en steunt men elkaar soms bij het indienen van moties. Als de PVV ooit een regeringspartij wordt zal zij waarschijnlijk flink in felheid afnemen en degraderen tot een slechts een "ietwat kritische regeringspartij die de rest misschien nog lichtelijk wakker houdt". Ik zie gewoonweg weinig toekomst in de Nederlandse politiek, met of zonder Wilders.

Re: Undercover journaliste infiltreert bij PVV

BerichtGeplaatst: wo jan 20, 2010 12:51 pm
door Els
Ik zie die onthullingen niet als een openbaring. Zoals ik al zei, ontelbare mensen stemmen op Geert Wilders terwijl ze het niet met hem eens zijn of zelfs niets van hem moeten hebben. De reden daarvoor is dat verder alle andere partijen ons uitleveren aan een religie waar we niets van willen hebben. Mensen willen dat de grenzen dichtgaan voor moslims omdat ze er steeds meer problemen mee ondervinden. Die problemen worden door de andere partijen onbespreekbaar gemaakt, en mensen die het willen aankaarten krijgen de beschuldiging racist, xenofoob of islamofoob te zijn.

Aan de andere kant zijn mensen tegen het uitleveren van Europa aan de neoliberale EU. Niet voor niets is dit ook een thema van de PVV. Kritiek hierop wordt ook van de hand gedaan, met de beschuldiging van 'nationalisme' en het verwijt de schuld te zijn van toekomstige oorlogen. Alsof het niet altijd de machthebbers zijn geweest die oorlogen ontketenden om hun eigen belangen veilig te stellen. Religie is bovendien een erkende bron van gewelddadige conflicten, dus als de angst voor oorlog een reden was voor de EU, zou er allang een einde zijn gemaakt aan de onophoudelijke import van moslims.

Het is dus de huidige politiek die mensen in de armen van Wilders drijft omdat ze weigeren het volk te vertegenwoordigen. Of om de woorden van het interview over te nemen: er is geen enkele politieke partij die zijn achterban serieus neemt, ze minachten ons allemaal, de ene politicus is nog arroganter dan de ander. Ze misbruiken de democratie, voeren hun eigen plannen uit tegen de wil van het volk in en lachen ons achter de schermen uit. Waarom dit Wilders dan verwijten?