(Athe)kiks

Voorheen Het voorstellingstopic!
Nieuwe leden stellen zich voor.

(Athe)kiks

Berichtdoor kiks » do feb 04, 2010 6:00 pm

Hallo,

Ik ben kiks.
Al een tijdje volg ik de discussies op dit forum, en zo nu en dan heb ik de behoefte me te mengen in de discussie. Vandaar mijn aanmelding alhier.
Iets over mezelf. Ik ben Nederlands Hervormd opgevoed, heb daarom ook mijn opleiding tot mijn twintigste op christelijke instituten genoten. Dat heeft er toe geleid, dat ik in het onderwijs terecht gekomen ben. Al zo rond mijn tiende levensjaar begon de afscheiding van het gedachtegoed van mijn moeder. Ik geloofde niet meer in god. Gebeurtenissen in mijn omgeving waren de aanleiding tot deze afscheiding. Voor mij stond het vast: er kan niet zoiets als een god bestaan. Vanaf dat moment heb ik me als een “ongelovige” gedragen en mijn leven aldus ingericht. Pas op latere leeftijd ben ik meer gaan nadenken over mijn besluit uit mijn jeugd en de gevolgen daarvan. Conclusie: ik ben dus een atheïst, goden spelen geen rol in mijn leven. Dat laatste is overigens meteen weer een onwaarheid, omdat ik het niet na kan laten om me in mijn omgeving op te stellen als een geloofsbestrijder.
Mijn interesses liggen heel breed, maar sport en muziek spelen een belangrijke rol in mijn leven.
Ik hoop hier veel op te steken, opdat mijn blik verder verruimd wordt.

Groet

kiks
Avatar gebruiker
kiks
 
Berichten: 345
Geregistreerd: do feb 04, 2010 5:15 pm
Woonplaats: Friesland

Re: (Athe)kiks

Berichtdoor Kitty » do feb 04, 2010 7:32 pm

Ha die kiks. :)
Kitty
 
Berichten: 77
Geregistreerd: za jun 07, 2008 2:14 pm

Re: (Athe)kiks

Berichtdoor Icesurfer » do feb 04, 2010 7:43 pm

He kiks,

welkom !
waar heb je je kabouterhuisje gelaten ? :D
Avatar gebruiker
Icesurfer
 
Berichten: 1096
Geregistreerd: do maart 06, 2008 7:18 pm
Woonplaats: Alexandrië-) Germany
Levensbeschouwing: (a)gnosticus, het vrije standpunt, humanistisch-liberaal-sociaal

Re: (Athe)kiks

Berichtdoor Aron » do feb 04, 2010 8:12 pm

Welkom Kiks. Veel lees- en schrijfplezier op dit forum :D
Aron
 
Berichten: 508
Geregistreerd: do okt 01, 2009 4:54 pm
Woonplaats: Nijmegen
Levensbeschouwing: Pantheïsme, Seculier Humanisme, Anti-theïsme.

Re: (Athe)kiks

Berichtdoor Els » vr feb 05, 2010 2:14 am

Hai Kiks, welkom op het forum. Wat een vrolijke paddestoelen, ik word er ook helemaal vrolijk van. :leuk:
Mij fascineert geloof trouwens heel erg, zodat ik er als ongelovige toch veel mee bezig ben. Heel fascinerend hoe het kan dat mensen massaal dingen geloven die zo duidelijk niet waar kunnen zijn.
Els
Site Admin
 
Berichten: 3705
Geregistreerd: do apr 13, 2006 10:56 pm
Woonplaats: Amsterdam
Levensbeschouwing: Atheist, anarchist, materialist, anti-neoliberaal

Re: (Athe)kiks

Berichtdoor kiks » vr feb 05, 2010 10:29 pm

Dank voor jullie hartelijke welkomstwoorden.
Icesurfer, die paddesoelen ja daar heb ik wat mee. Ik hoop dat er ooit eens een kabouter naast gaat staan :bigsmile: . Het bezorgt mij ook altijd een vrolijk gevoel Els.

Groet

kiks
Avatar gebruiker
kiks
 
Berichten: 345
Geregistreerd: do feb 04, 2010 5:15 pm
Woonplaats: Friesland


Keer terug naar Het voorstellingsforum



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast