Indonesie zet ongelovige vast na facebookupdate

Indonesie zet ongelovige vast na facebookupdate

Berichtdoor Els » za jan 21, 2012 8:20 pm

In Indonesië is een man vastgezet die op zijn facebookpagina 'god bestaat niet' had geschreven. Hij kan vijf jaar cel krijgen, en werd belaagd en mishandeld door een hysterische meute, de obligate meute zou ik willen zeggen. Dat is nou het ene geheim achter het succes van religie. Speciaal voor Alexander Aan: Allah bestaat niet. Hoe hard ook wordt geprobeerd mensen de mond te snoeren, het zal niet lukken deze blijde boodschap te verdringen. :)

In de Trouw is ook nog te lezen dat de man op zijn solliciatiebrief heeft gelogen dat hij moslim is. Nogal wiedes natuurlijk, want ten eerste ben je daartoe verplicht, ten tweede krijg je geen werk als je geen moslim bent, en ten derde ben je strafbaar als je nokt met de islam. In Indonesië kunnen afvalligen enige jaren hersenspoelkamp tegemoet zien.

http://www.trouw.nl/tr/nl/4496/Buitenland/article/detail/3132061/2012/01/21/Indonesier-in-cel-na-facebookupdate-God-bestaat-niet.dhtml

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/indonesia/9027145/Atheist-Indonesian-in-protective-custody-after-being-beaten-by-mob.html

In Nederland was het niet lang geleden ook nog gevaarlijk om te zeggen dat god niet bestond. Maar als mensen niet massaal worden vermoord houdt het bedrog vroeg of laat geen stand meer.
Els
Site Admin
 
Berichten: 3705
Geregistreerd: do apr 13, 2006 10:56 pm
Woonplaats: Amsterdam
Levensbeschouwing: Atheist, anarchist, materialist, anti-neoliberaal

Keer terug naar christendom, jodendom en islam



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten