Pagina 1 van 1

Hugo Scherff Christen Unie : Bidden helpt tegen HIV

BerichtGeplaatst: wo feb 17, 2010 9:24 pm
door Els
http://www.gay.nl/article/17167//CU-lij ... eneest_HIV

"Ik geloof in de zogenaamde HIV-healings. Bidden is het enige dat je nodig hebt", zegt Hugo Scherff, lijsttrekker van ChristenUnie Amsterdam. "Ik geloof dat god alles kan, dus ook het genezen van HIV."

Scherff deed zijn uitspraken na afloop van het debat tussen hem en VVD-Amsterdam-kandidaat Frank van Dalen. Scherff zei ook geen subsidie aan HIV-healings te willen geven, mocht hij dat voor het zeggen krijgen: "Bidden is iets tussen jezelf en god, daar is geen geld voor nodig".

Tijdens het debat ging het veel over religieus onderwijs. Van Dalen is groot voorstander van verplichte COC-voorlichting op iedere middelbare school over homoseksualiteit. Scherff was het daar niet mee eens. "De deur blijft gesloten voor het COC omdat die organisatie christenen steeds op negatieve manier in het nieuws brengt. Daarbij zijn er lespakketten beschikbaar van bijvoorbeeld Different en RefoAnders, gemaakt door homoseksuele christenen."

Volgens Van Dalen draait van die lespakketten 'je maag om'. De VVD-er kreeg bijval van een christen uit de zaal. De spreker zei dat het lespakket 'jonge homo's de vernieling in helpt'.

Van Dalen deed Scherff het voorstel om samen voorlichting te geven op zwaar-christelijke school De Passie. Scherff zei dat hij ging kijken of dit mogelijk is, maar 'ik weet niet of ze jou daar binnen laten'.

---Update 17 februari 2010---
Hugo Scherff: "Dat bidden het enige is dat je nodig hebt, heb ik niet zo gezegd. Het is zeker raadzaam om medicijnen te gebruiken om schadelijke gevolgen aan te pakken. Maar god kan inderdaad alles, dus ook het genezen van HIV. Er zijn verhalen van mensen met kanker waartegen de dokter zei dat ze nog twee weken te leven hadden, die later waren genezen. De vraag of HIV een ongeneeslijke ziekte is, vind ik lastig. Ik denk dat bidden in genezing kan resulteren".


Je moet je voorstellen dat wij door deze partij worden geregeerd. Niet dat veel mensen erop gestemd hebben, maar de PvdA en CDA maakten het mogelijk dat zij ons land besturen en aan onze wetten sleutelen.

Re: Hugo Scherff Christen Unie : Bidden helpt tegen HIV

BerichtGeplaatst: do feb 18, 2010 1:38 am
door RdM
nou ik stel voor dat hij een heel hoog gebouw uitzoekt, eraf springt en onderweg bid dat hij het overleefd, moet toch een fluitje van een cent zijn voor hem en zijn god? :bigsmile: Als hij dat kan ben ik bereid zijn claims verder te bekijken.

Re: Hugo Scherff Christen Unie : Bidden helpt tegen HIV

BerichtGeplaatst: do feb 18, 2010 10:14 am
door hans
RdM schreef:nou ik stel voor dat hij een heel hoog gebouw uitzoekt, eraf springt en onderweg bid dat hij het overleefd, moet toch een fluitje van een cent zijn voor hem en zijn god? :bigsmile: Als hij dat kan ben ik bereid zijn claims verder te bekijken.


Bidden helpt maar dan alleen als je een ware gelovige bent ,het is de ultieme proef voor de ware gelovige om te zien hoe waarlijk zijn geloof is . God kan alles maar hij doet het alleen niet ,lijkt een beetje op mijn schoonzus die durft alles maar heeft er geen zin in . :) .God kan alles maar heeft er niet altijd zin in ,geef d'r eens ongelijk ,al dat gezeur dat ze bidden noemen moeten aanhoren en dan ook nog aan al die eisen moeten voldoen . Wat een slappe smoezen allemaal ,je moet wel je pilletjes blijven in nemen anders werkt het niet . Wat zou dan niet werken ?
Ik zou lachen als het niet zo triest zou zijn . :grr:

Re: Hugo Scherff Christen Unie : Bidden helpt tegen HIV

BerichtGeplaatst: do feb 18, 2010 1:47 pm
door Zeus
"Ik geloof dat god alles kan, dus ook het genezen van HIV."


Waarom heeft de "Almachtige" God nog nooit iemand genezen die een been of arm is kwijtgeraakt?
Waarom selectief wel een ziekte en geen amputatie? :wenie:

Dat zulke mensen ons land regeren is een regelrechte aanfluiting!

Re: Hugo Scherff Christen Unie : Bidden helpt tegen HIV

BerichtGeplaatst: do feb 18, 2010 2:27 pm
door Els
RdM schreef:nou ik stel voor dat hij een heel hoog gebouw uitzoekt, eraf springt en onderweg bid dat hij het overleeft.


:bigsmile: Ik zat ook al eraan te denken om een bidsessie te organiseren om de ChristenUnie te laten verdwijnen. Floep en weg zijn ze. :dag:

Re: Hugo Scherff Christen Unie : Bidden helpt tegen HIV

BerichtGeplaatst: do feb 18, 2010 2:41 pm
door hans
Els schreef:
RdM schreef:nou ik stel voor dat hij een heel hoog gebouw uitzoekt, eraf springt en onderweg bid dat hij het overleeft.


:bigsmile: Ik zat ook al eraan te denken om een bidsessie te organiseren om de ChristenUnie te laten verdwijnen. Floep en weg zijn ze. :dag:

Ik bid altijd voor dat ik hier reageer, dat je dat nooit heb gemerkt .