Allemaal in de bus!

Gewoon gezellig dus.

Allemaal in de bus!

Berichtdoor dingetje » wo jan 28, 2009 11:25 am

De buscampagne is afhankelijk van giften. Wilt u dat atheïsme ludiek onder de aandacht wordt gebracht, steun dan de buscampagne.

Postbankrekeningnummer: 30 36 255 t.a.v. Stichting Center for Inquiry Low Countries, o.v.v. Buscampagne

Ik heb een tientje overgemaakt. Doen jullie dat nou ook, dan schiet het tenminste een beetje op.

http://cfilowcountries.org/index.php?request=101&param_1=1&param_2=Home&param_3=DESC
dingetje
 
Berichten: 9
Geregistreerd: di jan 06, 2009 8:17 pm

Berichtdoor Els » wo jan 28, 2009 12:40 pm

Bedankt voor het posten van deze gegevens, Dingetje.
Op de website van de Verlichtingshumanisten wordt bijgehouden hoeveel publiciteit deze beslissing al heeft gegeneerd:

http://verlichtingshumanisten.web-log.n ... pagne.html

Ik heb de gegevens ook bij het item op de nieuwssite gezet, die nu bijna helemaal functioneel is.

http://www.atheisme.eu/nieuws/story.php ... uscampagne
Els
Site Admin
 
Berichten: 3705
Geregistreerd: do apr 13, 2006 10:56 pm
Woonplaats: Amsterdam
Levensbeschouwing: Atheist, anarchist, materialist, anti-neoliberaal

Berichtdoor Haddock » do feb 12, 2009 12:59 am

Geld conditioneert de wereld,nee dank u.....ik doneer geen geld voor de volgende gekte en zogenaamd gelijk.......

Busje komt zo.....
Haddock
 
Berichten: 881
Geregistreerd: zo aug 03, 2008 12:39 pm

Berichtdoor Huma » do feb 12, 2009 8:00 am

Haddock schreef:Geld conditioneert de wereld,nee dank u.....ik doneer geen geld voor de volgende gekte en zogenaamd gelijk.......

Busje komt zo.....

Geld conditioneert Haddock.
Avatar gebruiker
Huma
 
Berichten: 1298
Geregistreerd: vr feb 22, 2008 5:23 pm

Berichtdoor Haddock » za feb 14, 2009 1:17 am

Nee hoor,ik kwijl niet bij de gedachte aan geld.
Vele atheisten zien de sobere leefwijzen van bepaalde religieuzen als belemmering van hun vrijheden,daarvoor hebben ze angst hoewel ik in de toekomst een sobere leefwijze juist als vrijheid voor vele anderen zie die niet zoals wij ongeremd kunnen profiteren van van alles en nog wat....Religie beherbergt eigenlijk vele wijsheden die graag worden overzien..

Ik denk dat belemmering van vrijheid van twee kanten bekeken kan worden. Geef je toe aan je verslavingen,waarvan geld een hele algemeen geaccepteerde is,ben je in zekere zin helemaal niet vrij. Die vrijheid is een illusie.
Nou vooruit maar met die collecte ,maar zonder mij.
Haddock
 
Berichten: 881
Geregistreerd: zo aug 03, 2008 12:39 pm

Berichtdoor Els » za feb 14, 2009 2:38 am

Vele atheisten zien de sobere leefwijzen van bepaalde religieuzen als belemmering van hun vrijheden


Het is totaal off topic, maar ik wou toch even kwijt dat ik een heel sober leven lijd. :bigsmile:
Of ik religieuzen zo sober vindt, valt ook nog te bezien. Er gaan miljarden om in de relibusiness. De sobere leefwijze van Benedictus, haha, ik word er een beetje lacherig van. :) Armoede prediken voor ánderen, dat is natuurlijk een andere zaak.
Waarom denk je dat er onmiddellijk overal relibussen rondrijden, zonder inzamelingsacties? Die relies hebben geld zat. :knipoog:
Els
Site Admin
 
Berichten: 3705
Geregistreerd: do apr 13, 2006 10:56 pm
Woonplaats: Amsterdam
Levensbeschouwing: Atheist, anarchist, materialist, anti-neoliberaal

Berichtdoor hans » za feb 14, 2009 1:04 pm

Ik leidt ook een heel sober leven ,veel verslaafden leiden trouwens ook een heel sober leven alles gaat op aan hun verslaving .En de Kerken hebben heel veel geld ,als de helft van alles wat het Vaticaan aan geld zou hebben zou inzetten in de wereld dan zou er nu al veel minder armoede zijn ,vooral in de derde wereld .Het is wederom een weinig doorwrocht argument ,vooral ook niet omdat het woord atheïsme/atheïst alleen maar een duiding is ,generalisaties ten aanzien van atheïsten zijn dan ook niet toe te passen ,generalisaties zijn sowieso nooit toe te passen als je niet heel duidelijk bent in wie je er eigenlijk mee bedoelt .
De belemmering van de vrijheid beweegt zich op heel ander terreinen .Vrijheid heeft dan ook niets te maken met de manier waarop iemand leeft ,maar is alleen maar een voorwaarde hoe iemand kan leven en of dat sober is ,of heel erg rijk dat maakt dan niets meer uit .Want dat is nu juist het voordeel en het nadeel van vrijheid .Maar ik denk niet dat het topic gaat over algemene vrijheden ,maar over de vrijheid om je te kunnen uiten ,dat is een fundamenteel andere discussie . En of dat zo is , daar mag een andere discussie over begonnen worden (dit ter voorkoming van de neiging van sommigen onder ons om te veel een punt te willen halen met off-topic beweringen)
Avatar gebruiker
hans
 
Berichten: 1790
Geregistreerd: zo jul 27, 2008 3:11 pm
Woonplaats: Eindhoven
Levensbeschouwing: Bright(naturalist en atheist)


Keer terug naar atheisme café



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 0 gasten